Jesteś tutaj: HomeSzkolenia

Szkolenia

Profesjonalny KURS TWORZENIA STRON WWW dla osób pragnących zawodowo tworzyć strony internetowe lub wykonać osobiście swoją własną stronę www.

Jeżeli chciałbyś zarabiać na projektowaniu stron internetowych, albo może chcesz sam zbudować swoją stronę www ponieważ uważasz, że Ty zrobisz to najlepiej - skorzystaj z kursu - szkolenia dzięki, któremu posiądziesz takie umiejętności w ciągu kilku dni. 

W ciągu 5 dni roboczych, podczas 5 godzinnych spotkań uzyskasz pełną wiedzę na temat tego jak samodzielnie budować strony www, sklepy internetowe oraz fanpage. Dla osób zainteresowanych tematyka dostępne będzie także szkolenie dotyczące podstawowej obróbki grafiki na potrzeby www.

W ramach szkolenia sam osobiście  pod okiem instruktora stworzysz swoją własną i prawdopodobnie pierwszą stronę internetową. Będzie ona mogła służyć Tobie jako Twoja osobista reklama w sieci lub spożytkujesz ją w inny wybrany przez Ciebie sposób. Tak czy inaczej strona będzie gotowa do uzytku.

 

 

Cały kurs trwa 5 dni x 5 godzin co daje w sumie 25 godzin szkolenia. Po tym czasie będziesz naładowany wiedzą oraz praktyką dotyczącą tworzenia stron www. Po tym czasie będziesz miał gotową  co najmniej jedną – stworzoną przez siebie profesjonalną stronę internetową. Będziesz umiał nią zarządzać i modernizować. Otrzymasz również materiały z kursu do których będziesz mógł wracać. Otrzymasz również bezpłatny dostęp do serwisu dotyczącego budowy stron internetowych. W serwisie tym po zalogowaniu będziesz mógł korzystać z wielu gotowych przepisów oraz sposobów rozwiązywania problemów pojawiających się podczas twojej pracy.

Gdzie będzie odbywał się kurs? Zazwyczaj staramy się wybierać miejsca nowoczesne, komfortowe i dobrze wyposażone. Oczywiście w każdym mieście będzie to wyglądało inaczej, ale zadbamy o Twoją wygodę i dobre samopoczucie.

Jeżeli nie dojrzałeś(aś) jeszcze do decyzji to przemyśl to zupełnie na spokojnie. To nie jest jednak 5 złotych. Ale z drugiej strony jeżeli masz wolną gotówkę lub możesz w jakiś sposób zdobyć pieniądze Twoje życie zawodowe w bardzo krótkim czasie może się zmienić diametralnie.

Szkolenie z zakresu obsługi Panelu Administracyjnego strony internetowej.

Niekiedy powstaje taka sytuacja, w której mamy gotową stronę internetową i nawet jesteśmy z niej zadowoleni, ale parę drobiazgów chętnie byśmy zmienili. Zmienilibyśmy, ale... nie potrafimy. Trzeba by zadzwonić do osoby, która wykonywała naszą stronę, ale ona nie odbiera naszych telefonów... i tak sytuacja się komplikuje w dziwny sposób - ALE JEST ROZWIĄZANIE - nauczmy się osobiście aktualizować swoją stronę www. Jest to bardzo proste jeśli strona tworzona była w systemie CMS, a większość stron jest właśnie takich. kurs obsługi Panelu Administracyjnego trwa godzinę i po jego zakończeniu nie będziemy mieli problemu ze zmianą treści, wyrzuceniem nieaktualnych zdjęć czy zmianą adresu mailowego i telefonu. Zapraszamy serdecznie :)

 

Formularz Zamówienia


Zamawiam następujące usługi *
Imię *
E-mail *
Nr telefonu *

Skontaktujemy się z Państwem tak szybko jak to tylko możliwe – najprawdopodobniej w przeciągu kilku godzin.

Copyrigt © 2016 WITRYNA