Jesteś tutaj: HomeSzablony allegro

Szablony allegro

Jeżeli Twoja firma lub Ty prywatnie sprzedajecie regularnie na allegro lub innych tego typu aukcjach internetowych (ebay) – wiedz, że do potencjalnego klienta przemawia kilka rzeczy. Po pierwsze grafika Twojej aukcji, po drugie dobre zdjęcia, i po trzecie dobrze napisana treść. Nie wspominamy tutaj o samym produkcie zakładając, iż zdajesz sobie sprawę z tego, że jego wartość jest najwyższa.

 

Niestety bardzo częstą praktyką sprzedaży na allegro oraz innych aukcjach jest swojego rodzaju "niechlujność" - słabe zdjęcia, nieciekawe teksty, brak odpowiedzi lub szybkiej odpowiedzi na pytania potencjalnych kupujących i wiele wiele innych błędów popełnianych przez sprzedających.

Logika wskazuje na to, że na aukcjach posiadających profesjonalne, nowoczesne szablony sprzedaje się o wiele więcej produktów niż na innych. Pewnie nie tylko logika - możliwe, że są gdzieś jakieś zestawienia na ten temat. Oczywiście oprócz dobrego szablonu wpływ na sprzedaż mają także inne czynniki - no ale od czegoś trzeba zacząć. tak naprawdę to wiele rzeczy ma znaczenie dla dobrej skutecznej sprzedaży - warto o nich wszystkich pamietać

Zrób pierwszy krok - zamów szablon allegro, a zobaczysz, jak szybko Twoja sprzedaż wzrośnie.

 

Formularz Zamówienia


Zamawiam następujące usługi *
Imię *
E-mail *
Nr telefonu *

Skontaktujemy się z Państwem tak szybko jak to tylko możliwe – najprawdopodobniej w przeciągu kilku godzin.

Copyrigt © 2016 WITRYNA