Jesteś tutaj: HomeStrony wwwTania strona za 800 zł

Tania strona za 800 zł

Być może jesteś osobą, która  nie chce przeznaczać na swoją witrynę internetową dużej ilości pieniędzy. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy Tanie Strony za 800 zł. Są to witryny oparte na profesjonalnych technologiach i nowoczesnym wyglądzie. Różnią się jednak od droższych stron tym, że mają mniejszą funkcjonalność. Z drugiej strony mała firma bardzo często w zupełności zadowoli się taką funkcjonalnością.

 

 

Na taniej stronie www – możecie umieścić opis swojej oferty, galerię zdjęć lub produktów, dane kontaktowe i inne podstawowe informacje.

Poniżej zamieściliśmy wykaz przykładowych szablonów na bazie, których możemy zbudować dla Ciebie Tanią Stronę Internetową. Kliknij w wybrany szablon, a zostaniesz przeniesiony do w pełni działającej strony wzorcowej. Kiedy już wybierzesz szablon, który jest najbardziej zbliżony do twoich oczekiwań - zgłoś to do nas, a my rozpoczniemy jego modernizację dostosowując wygląd i funkcjonalność Taniej Strony do potrzeb Twojej firmy. Pamiętaj, że oprócz stron www możesz u nas także zamówić: hosting, szablon allegro, fanpage czy szkolenie internetowe.

  

TANIA STRONA - SZABLON 001
TANIA STRONA - SZABLON 002
TANIA STRONA - SZABLON 003
TANIA STRONA - SZABLON 004
TANIA STRONA - SZABLON 005
TANIA STRONA - SZABLON 006

Formularz Zamówienia


Zamawiam następujące usługi *
Imię *
E-mail *
Nr telefonu *

Skontaktujemy się z Państwem tak szybko jak to tylko możliwe – najprawdopodobniej w przeciągu kilku godzin.

Copyrigt © 2016 WITRYNA