Jesteś tutaj: HomeStrony wwwSuper strona za 1600 zł

Super strona za 1600 zł

Super strona www za 1600 zł to nasz najpopularniejszy produkt. Strony te cieszą się tak dużym zainteresowaniem ponieważ spełniają wszystkie standardy nowoczesnego internetu oraz posiadają bardzo dużą funkcjonalność. Strony robione są na bazie nowoczesnych szablonów opartych na najnowszych technologiach. Biorąc pod uwagę te wszystkie aspekty cena tysiąca pięciuset złotych wydaje się być okazyjna, zważywszy także na fakt iż można uzyskać zniżkę za płatność z góry.

 

 

Super Strony budujemy na bazie poniżej przedstawionych szablonów. Kliknij na szablon, a zostaniesz przeniesiony do wersji demonstracyjnej strony. Możesz obejrzeć jej wstępny wygląd oraz przeróżne możliwości. Szablon dopasujemy do Twoich potrzeb. Zmienimy zdjęcia, kolory, rodzaj czcionki i inne elementy wyglądu strony. W niektórych przypadkach szablon po przeróbkach jest nie do poznania tak więc sprawia wrażenie indywidualnego projektu.

Jak pracujemy? Po wyborze szablonu dostosowujemy go etapami do wyglądu odpowiadającemu osobie zamawiającej. Robimy to stopniowo, a ty masz nieustanny wgląd w budowę strony, aż do momentu zakończenia prac. otrzymujesz od nas tymczasowy adres Twojej własnie budowanej strony. Jest to adres nie znany nikomu innemu.

Po zakończeniu prac otrzymujesz krótkie i solidne szkolenie z obsługi Panelu Administracyjnego - dzięki, któremu możesz aktualizować informacje, dodawać nowe zdjęcia itp. Panel Administracyjny jest bardzo prostym narzędziem, z którym poradzi sobie nawet osoba nie mająca wiele wspólnego z obsługą komputera. 

W każdej chwili możesz także skorzystać z konsultacji dotyczących aktualizacji Twojej strony lub wręcz zapisać się na kurs (indywidualny lub grupowy) obsługi Panelu Administracyjnego strony www. 

Jeżeli nie posiadasz własnego serwera, który jest niezbędny do przechowywania Twojej strony www możesz skorzystać z wynajęcia naszego serwera.

Posiadanie własnej strony www to ważna sprawa w świecie opierającym się o możliwości internetu. Jednak samo jej posiadanie nie sprawia, że będziemy widoczni w sieci. Szczególnie jeśli nasz produkt lub usługa posiada silna konkurencję. Dobrym wyjsciem z tej sytuacji jest pozycjonowanie naszej strony.

Możesz zamówić jedną lub więcej naszych usług wypełniając formularz znajdujący się po lewej stronie każdej zakładki.

SUPER STRONA - SZABLON 001
SUPER STRONA - SZABLON 002
SUPER STRONA - SZABLON 003
SUPER STRONA - SZABLON 004
SUPER STRONA - SZABLON 005
SUPER STRONA - SZABLON 006

Formularz Zamówienia


Zamawiam następujące usługi *
Imię *
E-mail *
Nr telefonu *

Skontaktujemy się z Państwem tak szybko jak to tylko możliwe – najprawdopodobniej w przeciągu kilku godzin.

Copyrigt © 2016 WITRYNA