Jesteś tutaj: HomeStrony wwwPozycjonowanie

Pozycjonowanie

Twoja witryna będzie przynosiła o wiele więcej korzyści kiedy potencjalni klienci znajdą ją w wyszukiwarkach – np. google. Co prawda dostać się do googla nie jest trudno, ale najczęściej bez specjalnych zabiegów z naszej strony wyszukiwarka pokazuje treść oryginalną czyli np. nazwę naszej firmy, albo specyficzną nazwę usługi lub urządzenia. Przykładowo – jeżeli Twoja firma nazywa się ALAMAKOTA i zajmuje się sprzedażą karmy dla zwierząt to po wpisaniu do wyszukiwarki następującej frazy „ALAMAKOTA jedzenie dla zwierząt" ujrzymy w wynikach wyszukiwania na dosyć wysokim miejscu naszą stronę. Tutaj właściciel strony zaciera ręce – myśli – jestem w googlach bez najmniejszego wysiłku – ale to podstawowy błąd jaki popełniamy. Zastanówmy się ile osób zna nazwę naszej firmy? Jeżeli już jesteśmy znani to pewnie sporo, ale gdy dopiero rozkręcamy interes to ile osób w pisze w google nazwę naszej firmy.

 

 

Co trzeb zrobić, aby pojawić się w googlach na pierwszej stronie wyników kiedy ktoś wpisze frazę „JEDZENIE DLA ZWIERZĄT" ? No właśnie – ponieważ firm, które sprzedają karmę dla kotów jest mnóstwo to znajdziemy się w wynikach wyszukiwania, ale na miejscu.... 256 .... i co nam to da? Dokładnie nic. Aby znaleźć się na pierwszej lub maksymalnie drugiej stronie musimy naszą witryną POZYCJONOWAĆ.

Pozycjonowanie nie jest tanie, ale często wydatek zwróci nam pierwszy klient, który nas znajdzie i złoży dobre zamówienie.

Możesz zamówić jedną lub więcej naszych usług wypełniając formularz znajdujący się po lewej stronie każdej zakładki.

Formularz Zamówienia


Zamawiam następujące usługi *
Imię *
E-mail *
Nr telefonu *

Skontaktujemy się z Państwem tak szybko jak to tylko możliwe – najprawdopodobniej w przeciągu kilku godzin.

Copyrigt © 2016 WITRYNA