Jesteś tutaj: HomeStrony www

Strony www

Nasze strony budujemy w oparciu o system JOOMLA oraz inne systemy CMS. Budowa odbywa się pod stałą kontrolą klienta. Już na początku współpracy otrzymujesz tymczasowy adres internetowy dzięki, któremu możesz obserwować postępy na Twojej witrynie. Nasza oferta jest bogata.  Poniżej różne możliwości stron www, które możesz zamówić - w zależności od zasobności portfela oraz twoich potrzeb:

Strony internetowe możemy podzielić na zwykłe strony www (małe i najczęściej prywatne) witryny (firmowe skonstruowane w zależności od potrzeb) oraz portale stanowiące czasami zbiór informacji, które mogłyby się pomieścić na kilku stronach internetowych. Dla osób lub przedsiębiorstw zajmujących się handlem świetnym rozwiązaniem będzie stworzenie własnego sklepu internetowego. 

Strony WWW to proces, który może polegać na tworzeniu, modernizacji, przebudowie lub rozbudowie. Czasem wystarczy dodać kilka brakujących lub przestarzałych elementów i witryna wygląda jak nowa. Zarówno strona www, jak też sklep internetowy wymagają aktualizacji. Potencjalny klient na pewno dłużej pozostanie w witrynie, która jest świeża i aktualna niż na takiej w której informacje są nieuzupełnione. Możesz sam uaktualniać swoją witrynę, ale możesz także skorzystać z naszych usług.

Formularz Zamówienia


Zamawiam następujące usługi *
Imię *
E-mail *
Nr telefonu *

Skontaktujemy się z Państwem tak szybko jak to tylko możliwe – najprawdopodobniej w przeciągu kilku godzin.

Copyrigt © 2016 WITRYNA