Jesteś tutaj: HomeJak dodać link dofollow do strony www

Stomatologia dziecięca warszawa jako link dofollow

Dodawanie linków dofollow jako pomoc przy pozycjonowaniu strony

W tym artykule pokażemy na przykładzie realnie istniejącej strony i jej konkretnej zakładki, a mianowicie Stomatologia dziecięca warszawa jak wstawić na stronę link dofollow. Każdy z nas chciałby (no może z nielicznymi uzasadnionymi wyjątkami), aby nasza strona www wyświetlała się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania przez google oraz inne przeglądarki internetowe. Wiadomo, że linki dofollow są jednym z najlepszych sposobów, aby to osiągnąć.

Jak już pewnie zauważyliście link dofollow kierujący do wskazanej przez nas zakładki wstawiliśmy na początku artykułu.  O co chodzi z tym linkiem i dlaczego jest taki ważny. Otóż przeglądarki zazwyczaj ignorują linki nofollow czyli takie, które nie posiadają kotwicy - tzw anchora. Oczywiście podążają za nimi lecz linki te nie mają żadnego wpływu na Page Rank strony, a co za tym idzie nie pomogą nam w uzyskaniu wysokich pozycji na liście wyszukiwania. Tak więc link, który nam w tym pomoże to taki, który ma w swojej strukturze opis tzw anchor. Oczywiście najlepiej jeżeli anchor będzie treścią na której nam zależy. 

Wróćmy do naszego przykładu. Kod linku wygląda w następujący sposób:

" <a href="http://hippolit.pl/oferta-hippolit-gabinet-stomatologiczny/stomatologia-dziecieca-warszawa" title="Dentysta dla dzieci Warszawa">Stomatologia dziecięca warszawa</a>" - gdzie Stomatologia dziecięca warszawa jest właśnie anchorem, a w praktyce jest to tekst, który po kliknięciu przenosi nas we właściwe miejsce.

Dobrze jest również pamiętać, aby tekst, który znajduje się wokoło linku dofollow dotyczył poruszanego przez nas tematu. Poniżej prezentuję cały przykładowy tekst wraz z linkiem:

"W gabinecie HIPPOLIT oferujemy dzieciom zabiegi profilaktyczne takie jak lakowanie i lakierowanie ząbków a także leczenie zakończone założeniem „plomby” - UWAGA kolor plomby dziecko może wybrać samo. Jest to ważne, ma wtedy poczucie że coś od niego zależy. Po wizycie czekają dzieci miłe upominki. Zapraszamy serdecznie Stomatologia dziecięca warszawa przyjmuje małych pacjentów codziennie w godzinach oznaczonych w zakładce KONTAKT"

Jak widzimy nasz link wraz z otaczającym go opisem przekierowuje czytelnika w miejsce, na którym nam zależy i dzięki temu wartość naszej strony w oczach googla wzrasta.

To oczywiście bardzo podstawowa informacja - dotycząca jedynie sposobu wstawiania linków. O tym gdzie należy je wstawiać, które są wartościowe, a które mogą nam zaszkodzić - o tym innym razem.

 

Copyrigt © 2016 WITRYNA